Ümit  Nakliyat isimli firmamızın amacı nettir. Siz müşterilerimize hak ettiği en kaliteli hizmeti sunmak. Çalışan ekibimiz her boyuttaki işe aynı özenle yaklaşmaktadır. Çalışan ekibimiz ve firmamız, kurulduğu günden itibaren siz müşterilerinin bütün istek ve taleplerini karşılamaktadır. Her türlü nakliyat hizmetinizi ürünlerinize hiç zarar vermeden gerçekleştiriyoruz. Taşınacak ürünleriniz boyutuna ve adedine göre araç yollamaktayız. İstanbul Kağıthane nakliyat sektöründe güvenilir hizmet sunmakta olan adreslerden biriyiz.

 

İşletme olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön plana koyarak hareket etmekteyiz. Yıllardır bu sektörde olmanın getirdiği avantajları hizmetimize yansıtarak profesyonel boyutlarda hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Bugüne kadar hiçbir müşterimizin istek ya da talebini geri çevirmedik. Sizlerin memnuniyetine, istek ve arzularınıza öncelik vererek hizmet vermekteyiz.

 

Taşımacılık mesleği, büyük bir iş gücü ve emek gerektirir. Sizin kolunuzu bile kaldırmanıza gerek kalmadan, bütün eşyalarınızı verdiğiniz adrese taşımaktayız. Sektörde gelişen bütün gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Asansörlü taşıma gibi hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızı evden daha kolay çıkartıyoruz. Kat kat merdivenden indirirken ister istemez eşyalarınız zarar görür. Eşyalarınızın zarar görmemesi için son derece kaliteli malzemelerle etraflarını örtüyoruz. Eşyalarınızda çizik bile olmadan evden eve nakliyat yapıyoruz.

 

Geniş ödeme yelpazemiz ve uygun fiyatlandırmamızla her bütçeye hitap ediyoruz. Kurulduğumuz günden beri azim ve istikrarla hizmet veren firmamız, gelecek her günde de aynı şekilde hizmet vermeye devam edecektir.